Altanki z drewna, budy dla psa, wc, szalet, wychodek, studnie, ozdobne

i inne wyroby z drewna

 

     Materiałami wykorzystywanymi do produkcji domów są naturalne polskie surowce, drewno iglaste świerk, so sna, które po odpowiednich obróbkach przygotowane są do montażu. Pragnąć zadowolić naszych Klientów w naszej ofercie znajduja się także obiekty do zagospodarowania terenów przydomiowych - ogrodów i przestrzeni zielonych w gospodarstwach. Proponujemy  oryginalne altanki z drewna, budy dla psa, wc, szalet, wychodek, studnie, ozdobne i inne wyroby z drewna

 


Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie napisz do nas.

 

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 8 + 6 =

W naszych  halach produkcyjnych powstają elementy konstrukcji domów drewnianych, które po zmontowaniu przez grupy fachowców dają Państwu estetycznie wykończone i ciepłe domy spełniające wymogi dotyczące obowiązującego prawa budowlanego.


Materiałami wykorzystywanymi do produkcji domów z drewna są naturalne polskie surowce, drewno iglaste - świerk, sosna, które po odpowiednich obróbkach przygotowane są do montażu domów.
 

Domy wykonywane w technologii szkieletowej są energooszczędne z uwagi na fakt, że ściany domu w większej mierze składają się z izolacji termicznej (wełna mineralna, styropian), domy takie mają niski współczynnik izolacyjności termicznej wynoszący od 0,3 do 0,2 W/(m²K).

Strona główna :: Domy całoroczne :: Domki letniskowe :: Altanki ogrodowe :: O firmie :: Kontakt
wykonanie: www.kompmar.net.pl