Budowujemy domy całoroczne z drewna w technologii szkieletowej i z bali.


Wykonujemy budynki parterowe, z poddaszem użytkowym lub piętrowe. Realizujemy projekty dostarczone przez klienta, jednak do Państwa dyspozycji pozostają także współpracujący z nami architekci.

Specjalizujemy się w wykonawstwie budynków w standardzie „pod klucz”. Oznacza to, że w ręce klienta oddajemy całkowicie wykończony dom, dostosowany do jego indywidualnych potrzeb.

 

Materiałami wykorzystywanymi do produkcji domów są naturalne polskie surowce, drewno iglaste świerk, so sna, które po odpowiednich obróbkach przygotowane są do montażu,

Domy wykonywane w Technologi szkieletowej są energooszczędne z uwagi na fakt, że ściany domu w większej mierze składają się z izolacji termicznej (wełna mineralna, styropian), domy takie mają niski współczynnik izolacyjności termicznej wynoszący od 0,3 do 0,2 W/(m²K).
 


Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie napisz do nas.

 

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 8 + 4 =

W naszych  halach produkcyjnych powstają elementy konstrukcji domów drewnianych, które po zmontowaniu przez grupy fachowców dają Państwu estetycznie wykończone i ciepłe domy spełniające wymogi dotyczące obowiązującego prawa budowlanego.


Materiałami wykorzystywanymi do produkcji domów z drewna są naturalne polskie surowce, drewno iglaste - świerk, sosna, które po odpowiednich obróbkach przygotowane są do montażu domów.
 

Domy wykonywane w technologii szkieletowej są energooszczędne z uwagi na fakt, że ściany domu w większej mierze składają się z izolacji termicznej (wełna mineralna, styropian), domy takie mają niski współczynnik izolacyjności termicznej wynoszący od 0,3 do 0,2 W/(m²K).

Strona główna :: Domy całoroczne :: Domki letniskowe :: Altanki ogrodowe :: O firmie :: Kontakt
wykonanie: www.kompmar.net.pl