O nas.

 

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budownictwie z drewna w systemie szkieletowym oraz z bali.

Od początku istnienia firmy, aż po dzień dzisiejszy zbudowaliśmy blisko  50 budynków mieszkalnych w standardzie „pod klucz”.

Technologia budowy domów w systemie szkieletowym ma wiele zalet

 


Wykonane przez nas domy szkieletowe oraz z bali pod klucz charakteryzują się precyzją wykonania oraz jakością użytych materiałów. Materiałami wykorzystywanymi do produkcji domów są naturalne polskie surowce, drewno iglaste świerk, sosna, które po odpowiednich obróbkach przygotowane są do montażu,
 

Dzięki praktyce i doświadczonym pracownikom  oraz stałej współpracy z dostawcami materiałów budowlanych i specjalistami branży projektowej możemy zagwarantować Państwu solidną realizację takiej inwestycji.

 

DOMDREWPLUS - Zapraszamy do współpracy.


Zapytaj nas

Jeśli masz pytanie napisz do nas.

 

Imię, nazwisko / Firma

*

E-mail

*

Zapytanie

*

Ile jest 3 + 5 =

W naszych  halach produkcyjnych powstają elementy konstrukcji domów drewnianych, które po zmontowaniu przez grupy fachowców dają Państwu estetycznie wykończone i ciepłe domy spełniające wymogi dotyczące obowiązującego prawa budowlanego.


Materiałami wykorzystywanymi do produkcji domów z drewna są naturalne polskie surowce, drewno iglaste - świerk, sosna, które po odpowiednich obróbkach przygotowane są do montażu domów.
 

Domy wykonywane w technologii szkieletowej są energooszczędne z uwagi na fakt, że ściany domu w większej mierze składają się z izolacji termicznej (wełna mineralna, styropian), domy takie mają niski współczynnik izolacyjności termicznej wynoszący od 0,3 do 0,2 W/(m²K).

Strona główna :: Domy całoroczne :: Domki letniskowe :: Altanki ogrodowe :: O firmie :: Kontakt
wykonanie: www.kompmar.net.pl