Domy z drewna całoroczne

Domy w technologii szkieletowej

Domy kanadyjskie drewniane

  +48 501 730 426      

  GOTOWY DOM POD KLUCZ

Gotowy dom drewniany  POD KLUCZ - Domdrev Plas

 

Najlepszym rozwiązaniem jest oferta, w której realizujemy dla Państwa gotowy do zamieszkania dom pod klucz. Jest to optymalne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą tuż po zakończeniu naszej pracy wprowadzić się do nowego domu.

Wszystkie prace wykończeniowe we wnętrzu takiego domu, na każdym etapie są z konsultowane z Klientem – począwszy od doboru materiałów wykończeniowych, po ich kolorystykę i sposób instalacji.

 

Warto wiedzieć, że:

 

Do wykonania instalacji wewnętrznych stosujemy wyłącznie nowoczesne, technologie energooszczędne, które pozwalają na optymalne wykorzystywanie ciepła w obiektach, od centralnego ogrzewania po ciepłą wodę.

Nasza elastyczność i fachowość pozwolą Państwu wybrać najkorzystniejsze warianty – zarówno pod kątem relacji cenowych, jak i nowości na rynku budowlanym.

Nasze domy pod klucz, oddawane są do użytku w ciągu kilku miesięcy od rozpoczęcia prac budowlanych. Wszystko po to, aby stworzyć dla Państwa wymarzony dom, ekologiczny i energooszczędny, o optymalnych parametrach i pełen najlepszych technologicznych rozwiązań. Nasza pasja do budowania oraz profesjonalizm są gwarantem Państwa zadowolenia przez wiele lat.

 

Gwarantujemy najwyższy poziom wykonania zlecenia na budowę domu szkieletowego, zapewniając na każdym etapie prac profesjonalizm i fachowe doradztwo.

 

 

 

 

 

 

 

Realizacja budowy gotowego domu POD KLUCZ:

ok. 4-ry miesiące

 

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu:

 

 

Zapoznałem się z polityką prywatności czytaj więcej >>